Overnatting Storhamar Cup 2019

Først etter registrering i Vikingskipet – åpner kl 15.00 – kan laget reise til tildelt overnattingssted. Overnattingsstedene åpner kl. 17:00 fredag.

Basert på tidligere års erfaringer vet vi at det kan bli litt trangt i klasserommene da mange av de overnattende har veldig brede madrasser. Derfor ønsker vi å informere om at maks bredde for en enkelt madrass er 90 cm. Vennligst informer spillerne om dette slik at det blir en behageligere overnattings opplevelse for alle 🙂

NB ! Med forbehold om endringer hvis dette skulle vise seg å være nødvendig.

Arstad Skole

Lag: Larvik Turn, Nesodden, Skjetne, Jar,

Skoleansvarlig: Øyvind Jahr, tel:41200558

 

Ottestad Skole

Lag: Holmestrand og Vålerenga G 14 og J 14

Skoleansvarlig: Hilde Marie Bjartheim, tel:91887261

 

Hoberg Skole

Lag: Hvaler, Lørenskog, Ramnes, Trygg/Lade, Molde, Træff, Siggerud, Tyristubben

Skoleansvarlig: Gunn Mathiesen, tel:98763744

 

Ridabu Skole

Lag: Ski og Skedsmo J 2007 (gymsal)

Skoleansvarlig: Kjell Senumstad,  tel:92421901

 

Toneheim Folkehøgskole

Lag: Oppegård & Skedsmo

Skoleansvarlig: June Hognestad, tel:98222870

 

Børstad Ungdomskole

Lag: Bjørndal, Gjøvik, Skjetten og Rælingen

Skoleansvarlig: Arne Marius Hallem-Telneset, tel:92819010

 

Rollsløkka Barneskole

Lag: Aksla, Enebakk og Heradsbygd

Skoleansvarlig: Kristina Leirhol Windingstad, tel:41080042

 

Solvang Barneskole

Lag: Flint, Vear og Snarøya

Skoleansvarlig: Stig Tore Sørum, tel:93847723

 

Storhamar Barneskole

Lag: Korsvoll

Skoleansvarlig: Marthe Tofte & Gisle Vermund, tel:99439048

 

Storhamar Videregående

Lag: Charlottenlund, Kløfta og Høybråten

Skoleansvarlig: Frøydis Deinboll Myromslien, tel:95788918

 

Prestrud Barneskole

Lag:Bergsøy, Slemmestad, ROS J 12 og Njård

Skoleansvarlig: Tonje Bjertnes, tel:91735120

 

Ener Ungdomskole

Lag: Reistad

Skoleansvarlig: May Liz Konterud, tel: 92850225

 

Ajer Ungdomskole

Lag: Drøbak/Frogn, Driv og Falk

Skoleansvarlig: Maria Therese Jansson, tel:47271686

 

Wang Toppidrett

Lag: ROS G 16, HK Sande, Vålerenga G 16 og Konnerud

Skoleansvarlig: Tonje Bjertnes,  tel:91735120

 

Kart over overnattingssteder

Detaljkart for hver skole følger her:

Wang Toppidrett

http://wang.no/kart-hamar/